Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Veci NA MOBIL

3gp videaRychle a zběsile - Tokio Drift

Absolutní outsider Sean Boswell (Lucas Black) vidí v nelegálních automobilových závodech jediný způsob jako utéct před tíživou realitou světa sešněrovaného konvencemi a nesmyslnými zákazy. Tím si ovšem proti sobě poštve řadu oficiálních autorit, které ho po jednom velmi nepříjemném karambolu chtějí poslat do vězení. Aby se Sean této nepříjemnosti vyhnul, odjíždí do Tokia žít ke svému příbuznému. Jenže tady se cítí ještě hůř, protože mu tu cbybí jeho největší koníček. Pak ale pronikne do světa drifterů, vyznavačů speciální automobilové disciplíny, kterou charakterizuje kouř z pálících se pneumatik, a nálada a problémy jsou zpátky. Bohužel několikanásobně větší, než jaké měl doma. Cena za prohru v souboji s tokijským šampiónem v driftu, který má navíc vazby na japonskou mafii Jakuzu, je příliš vysoká. A podtrhuje ji fakt, že se Sean zakoukal do jeho přítelkyně. V tokijských ulicích bude brzy pořádně horko.

Stáhnout

 

Děkujeme že kouříte CZ

Nick Naylor je úspěšný zaměstnanec velké tabákové společnosti a má v popisu práce velebit před veřejností a médii krásy kuřáctví. Díky své pohotovosti, cynickému vtipu a zkušenosti je schopen – jako každý správný ďáblův advokát – každou námitku svých odpůrců interpretovat ve prospěch zaměstnavatele. S dvojicí svých nejlepších přátel, pracujících pro společnost vyrábějící alkohol a pro jistou zbrojní korporaci, tvoří Nick trio známé jako Obchodníci se smrtí. Kovboj s cigaretou je na tom však momentálně špatně a souvislosti mezi omamnou bílou tyčinkou a bolestivou smrtí jsou stále zřetelněji na pořadu dne – a Nick by navíc chtěl být vzorem pro svého milovaného dvanáctiletého syna Joeyho. „Pozitivní“ prezentace vlastní práce před synovou školní třídou je jen prvním z řady kousků testujících Nickovu připravenost. A co když mu někdo začne vyhrožovat, že ho unese a podrobí zkázonosné protikuřácké léčbě? Autorem hvězdně obsazené satirické komedie je syn úspěšného amerického režiséra Ivana Reitmana, debutující Jason Reitman.

Stáhnout

Ro(c)k podvraťáků

Nový film Karla Janáka, režiséra divácky úspěšných filmů Snowboarďáci a Rafťáci, nás tentokrát přivádí do světa mladých muzikantů, kteří se nečekaně ocitnou tváří v tvář praktikám podsvětí a mafie. Černá komedie o gangsterech amatérech je svým tématem i zpracováním poněkud odlišná od předchozích teenagerovských komedií. Využití komediálního žánru s akčními a kriminálními prvky je spolu s tématem filmu předpokladem, že by tento film mohl oslovit široké spektrum filmových diváků. 

Stáhnout 1.část
Stáhnout 2.část

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň

Podľa série kníh C.S. Lewisa The Chronicles of Narnia Film, v ktorom sa predstaví šesťdesiat rás tvorov, zlá biela čarodejnica, čarovné hovoriace bobry, kentauri, jednorožce, minotauri a štyria mladí hrdinovia, vezme divákov na cestu, akú na filmovom plátne ešte nikdy nezažili. 2. svetová vojna - štyri londýnske deti sú poslané do vidieckeho domu istého profesora, aby tak unikli pred hrôzami vojny. Nájdu tam kúzelný šatník, ktorý vedie do mystickej krajiny Narnia, kde vládne zlá čarodejnica. Musia sa spojiť s obrovským levom Aslanom, kráľom Narnie, aby sa pokúsili vrátiť do Narnie jar, porazili čarodejnicu a vyhrali veľkú bitku medzi dobrom a zlom. Film bude pokračovaním dlhej a legendárnej histórie spoločnosti Disney, ktorá divákom neustále predstavuje nadčasové postavy a príbehy, ktoré si podmaňujú celé generácie divákov na celom svete.

Stáhnout 1.část
Stáhnout 2.část

Superman se vrací (Superman returns)

Po tajemném muži z oceli nebylo v posledních letech ani vidu, ani slechu. Čas dozrál ke změně a on v epickém akčním dobrodružství Superman se vrací otevírá novou kapitolu ságy o nejoblíbenějším ze superhrdinů. Nejenže si s ním chce jeho dávný nepřítel jednou provždy vyrovnat účty, ale Superman přichází k poznání, že žena, kterou miluje, Lois Lane, si zařídila život po svém. Nebo ne? Superman nyní stojí před dvojí výzvou: chce překonat emocionální vzdálenost, která vznikla mezi ním a Lois, a zároveň se zařadit do společnosti, která už se naučila žít bez jeho intervence. Ve snaze zachránit svět před hrozící katastrofou se Superman vydává na dlouhou dobrodružnou cestu, která jej zavede jak do mořských hlubin, tak do nejodlehlejších koutů vesmíru.

Stáhnout 1.část
Stáhnout 2.část
Heslo: www.pocketmovies.cz

Nabít a zabít

Rozlišení: 176x220

Slevinovi se právě moc nevede. Jeho dům byl určený k demolici a on se vydává za svou přítelkyní, která má však již jiného. Aby se dostal z toho všeho, půjčí si byt svého přítele Nicka Fishera v New Yorku, zatím co on je mimo město. Avšak Nickova nepřítomnost přibude na seznam jeho problémů. New York je nebezpečné místo pro život, s podsvětím plným kriminálníků a gangsterů. Ale dva z nich jsou nejrespektovanější: Rabbi (Ben Kingsley) a Boss (Morgan Freeman). Kdysi partneři a nyní úhlavní nepřátelé. Jeden druhého obviňují z nedávných záhadných vražd bookmakerů. Mezitím se Slevin seznamuje se svou krásnou sousedkou Lindsey. Jejich flirt je však brzy přerušen, když se Bossovi lidé vrátí pro Nicka do jeho bytu. Nikdo neví jak Nick vypadá a Slevin gangstery nedokáže přesvědčit, že není ten koho hledají. Slevin se tak ocitne před Bossem a dostane onu příslovečnou nabídku, která se nedá odmítnout - Slevin zabije Rabbiho syna a jeho dluh bude splacen.

Stáhnout

Zabijáci osamělých srdcí

Rozlišení: 176x144

Pribeh zalozeny na skutecnych udalostech o dvou detektivech z oddeleni vrazd
pronasledujicich Marthu Beck a Raymonda Fernandeze, vrazdici par znamy jako
"Vrazi Osamelych Srdci" hledajicich sve obeti mezi laskychtivymi zenami. Na
konci ctyricatych let Martha Beck (Salma Hayek) a Raymond Fernandez (Jared
Leto) vrazdili valkou ovdovele zeny, jez odpovedely na jejich inzerat v
novinach. Stejnym zpusobem se Ray potkal s Marthou, jenze tam se neco
nepovedlo. Oba se do sebe zamilovali na prvni pohled. Spolu pak (Martha jako
jeho sestra) okradali a brutalne vrazdili plni sileneho chtice zamilovane
vdovy. Kdyz je konecne vysetrovatele Elmer C. Robinson (John Travolta) a
Charles Hildebrandt (James Gandolfini) dopadli, meli na svem konte dvanact
obeti, prestoze se predpoklada, ze skutecny pocet by neklesl pod dvacet.
Pred soudem prohlasovali svou nevinu, ale 22. srpna 1949 byli odsouzeni k
smrti a po mnoha odvolanich 8. brezna 1951 popraveni vedle sebe na
elektrickych kreslech v Sing Singu.

Stáhnout 1.část
Stáhnout 2.část

Noc v muzeu

Zajímavý film který vás určitě velice zaujme. Skuste samy.

Stáhnout

Sexy Pistols

1880. Drsný zákon Dalekého Západu nešetří ani Mexiko. Sara, dcera bohatého bankéře, a Maria, holka z rolnické rodiny, mají jen málo šancí sdílet stejný osud. Až do dne, kdy Tyler Jackson, zástupce bankovní společnosti New York Bank and Trust, zničí jejich rodiny, aby se nezákonně zmocnil mexické půdy a umožnil tak prodloužit americkou železnici. Jsou odhodlané pomstít své otce a ochránit svoji půdu. Obratem ruky se z dvou mladých dam stanou drsné pistolnice, které začnou útočit na pobočky banky Bank and Trust. Quentin je mladý a přísný inspektor, kterého vyslala newyorská policie, aby obě ženy zatknul. Tyto dvě krásné odsouzenkyně si ho podrobí. Jackson a jeho lidé se začínají obávat koltů těch, kterým již celá země říká BANDIDAS

Stáhnout 1.část
Stáhnout 2.část

Arthur a minimojové CZ titulky

Desetiletý Arthur žije s babičkou v malém domku na venkově. Stejně jako všechny děti, je i on fascinován pohádkami, které mu babička vypráví. Zdá se mu o afrických kmenech a neuvěřitelných příbězích, které jsou popsány a namalovány v čarovné knize jeho dědečka, který před několika lety záhadně zmizel. Idylické časy skončí v okamžiku, kdy jim hrozí zabavení domku. Situace vypadá beznadějně. Jedinou šancí je dědečkův poklad, který je údajně ukryt kdesi na zahradě, v Říši Minimojů, roztomilých malých skřítků, o kterých Arthurovi dědeček vyprávěl. Malý Arthur se rozhodne odvrátit hrozící nebezpečí a vydá se hledat pomoc právě do Říše Mimimojů... Arthurova cesta je důkazem, že někdy i ti nejmenší mohou dokázat velké věci. Film má české titulky.

Stáhnout
Heslo: www.pocketmovies.cz

Lovecká sezóna (Open season)

 Do života Booga, zdomácnělého medvěda grizzlyho bez jakýchkoliv schopností nutných k přežití v divočině, vtrhne jako uragán vychrtlý a upovídaný jelenec Elliot. Když Elliot Booga přesvědčí, aby opustil svůj pohodlný domov v garáži správce parku a okusil, jak chutná život v opravdové přírodě, věci se rychle začnou vymykat kontrole. Oba hrdinové jsou pouhé tři dny před začátkem lovecké sezóny přemístěni do lesa, kde se musí co nejrychleji aklimatizovat. Oba musí udělat vše proto, aby se jim podařilo rychle sjednotit ostatní zvířata a získat les zpátky.

Stáhnout

 

Asterix a Vikingové

Super film u kterého se hodně pobavíte i když je jen animovaný. Určitě to skuste.

Stáhnout 

James Bond - Casino Royale CZ

Nejznámější díl Jamese Bonda. Stahujte je to fakt pecka.

Stáhnout

Pidihajzlík (Little man)

Měla to být úplně běžná zakázka. Drobounký lupič klenotů Calvin Simms (Marlon Wayans) je najat, aby ukradl drahý královský diamant. Jeho zabedněný parťák Percy ale diamant upustil přímo do kabelky Vanessy Edwards (Kerry Washington - Ray) a jejich dokonalé plány tím poněkud pokazil. A tak když narážejí na Vanessina manžela Darryla (Shawn Wayans), který beznadějně touží po vlastním dítěti, nenapadá Calvina nic chytřejšího, než obléci plenky a hrát si na opuštěné dítě. V nové roli musí přetrpět spoustu ponížení a odporných rodinných vycházek. Hlavně však musí dostat drahokam zpět dřív, než ho jeho “noví” rodiče odhalí. Režie filmu se ujal Keenen Ivory Wayans (Někdo to rád blond). (oficiální text distributora).

Stáhnout
Heslo: www.pocketmovies.cz

Spojenec (Inside man)

Harry Potter - Deathly hallows

Nejnovější díl Harryho Pottra.

Stáhnout

Team America

Asi to je v češtině.

Stáhnout 1.část
Stáhnout 2.část

Za plotem

Dost povedenej filmeček. !!!!DOPORUČUJU!!!!!. Film je asi v češtině.

Stáhnout

Piráti z Karibiku

Druhé pokračování Pirátů z Karibiku. Myslím že je to v češtině.

Stáhnout 1.část
Stáhnout 2.část

 

tieto videa nemozete stahovat inak porusujete autorske prava

Filmy 3gp

Simpsonovi:

Školní večírek 14696 kb Download
Kouzelník z Evergreen Terrace 14726 kb Download
Bart v úloze matky 14724 kb Download
Speciální čarodějnický díl 9 15343 kb Download
Dojezdy pro hvězdy 14760 kb Download
Šťastná doba hippies 14884 kb Download
Líza má jedničku 14693 kb Download
Homer Simpson a ledvina 14668 kb Download
Střet s mafií 14713 kb Download
Ať žije Flanders 14777 kb Download
Město New York versus Homer Simpson 15497 kb Download
Reditel Skinner a seržant Skinner 15127 kb Download
Lízin saxofon 14718 kb Download
Speciální čarodějnický díl 8 14883 kb Download
Dvě paní Nahasapimapetilonové 14663 kb Download
Líza skeptik 13798 kb Download
Marge prodává nemovitosti 14898 kb Download
Zázrak na Evergreen Terrace 12537 kb Download
Všichni zpívají a tančí 14526 kb Download
Bart světský 14971 kb Download
Radost ze sekty 14657 kb Download
Ponorkobus 15075 kb Download
Poslední pokušení Krustyho 14635 kb Download
Jak napálit pojišťovnu 14562 kb Download
Hrátky s Ralphem 14640 kb Download
Homer slouží vlasti 15075 kb Download
Trable s trilióny 15025 kb Download
Bart hvězdou 15353 kb Download
Kam s odpadem 14633 kb Download
Homer horolezcem 14640 kb Download
Ztracená Líza 14258 kb Download
Rození líbači 15219 kb Download
 

Kačer Donald:

http://www.uloz.cz/show/file/2661-02_-_Prachy_v_cudu.3gp

http://www.uloz.cz/show/file/2970-04_-_Kdo_je_panem_dzina.3gp

Happy tree friends:

http://www.uloz.cz/show/file/1942-htf_3gp.zip - 45 dílů v zipu !

Pat a Mat:

Pat a Mat - Modelari

Pat a Mat - Susenky

South Park:

South Park - Prehistorický ledový muž

South Park - Vězení

South Park - Zpackané vánoce

South Park - Zneužívající rodiče

Brigáda:

http://www.uloz.cz/show/file/2730-brigada1.3gp

http://www.uloz.cz/show/file/2732-brigada2.3gp

http://www.uloz.cz/show/file/2735-brigada3.3gp

http://www.uloz.cz/show/file/2737-brigada4.3gp

http://www.uloz.cz/show/file/2738-brigada5.3gp

http://www.uloz.cz/show/file/2743-brigada6.3gp

http://www.uloz.cz/show/file/2740-brigada7.3gp

http://www.uloz.cz/show/file/2741-brigada8.3gp

http://www.uloz.cz/show/file/2744-brigada9.3gp

http://www.uloz.cz/show/file/2745-brigada10.3gp

http://www.uloz.cz/show/file/2746-brigada11.3gp

http://www.uloz.cz/show/file/2747-brigada12.3gp

http://www.uloz.cz/show/file/2772-brigada14.3gp

 

Videa a filmy jsou ve formátu 3gp pro mobilní telefony a nestahují se z těchto stránek.

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek